Avdelingsledere, Statped sørøst

Anne Birkely

avdelingsleder hørsel 2
mobil +47 480 69 014
e-post
anne.birkely@statped.no

Anne Lise Solstad

avdelingsleder syn 2
mobil +47 994 25 896
e-post
anne.lise.solstad@statped.no

Arvid O. Syversen

avdelingsleder administrasjon
mobil +47 917 83 771
e-post arvid.syversen@statped.no

Aud Mork Bredesen

avdelingsleder sammensatte lærevansker Oslo
mobil +47 986 75 575
e-post
aud.mork.bredesen@statped.no

Bente Kristiansen

avdelingsleder syn 1
e-post bente.kristiansen@statped.no

Tone Elisabeth Morsund

konstituert avdelingsleder hørsel 1
mobil +47 905 94 058
e-post Tone.Elisabeth.Morsund@statped.no

Erik Duncan

avdelingsleder sammensatte lærevansker Kristiansand
telefon +47 38 05 83 08
e-post
erik.duncan@statped.no

Heidi Enger

avdelingsleder sammensatte lærevansker Gjøvik
telefon 61 18 86 95
e-post
heidi.enger@statped.no

Mari Kalvø

avdelingsleder språk og tale 1
mobil +47 976 61 844
e-post
mari.kalvo@statped.no

Marit Bollingmo

avdelingsleder språk og tale 2
mobil +47 928 66 383   |   E-post: Marit.Bollingmo@statped.no

Martine Wille-Sveum

avdelingsleder syn landsdekkende
mobil +47 476 52 223
e-post
martine.wille-sveum@statped.no