Avdelingsledere, Landsdekkende faglig enhet

Grethe Kruse Aas

skolefaglig ansvarlig og proskjektleder fagavdeling tegnspråk

mobil +47 922 97 109
epost  Grethe.K.Aas@statped.no

Mette Eid Løvås

delproskjektleder fagavdeling tegnspråk Trondheim

mobil +47 412 40 336
e-post
mette.lovaas@statped.no

Kjerstin Gundersen

delproskjektleder fagavdeling tegnspråk Bergen
mobil +47 412 68 355
e-post Kjerstin.Gundersen@statped.no

Aina Therese Fossum

delproskjektleder fagavdeling tegnspråk Oslo
mobil +47 468 11 649
e-post Aina.Therese.Fossum@statped.no

Gry Fluge Vindedal

avdelingsleder ervervet hjerneskade
mobil +47 970 84 311   
e-post gry.fluge.vindedal@statped.no

Marianne Disch

avdelingsleder kombinerte syns- og hørselstap og døvblindhet
mobil +47 480 79 362
e-post marianne.disch@statped.no

Hege Kristine Høgmo

rektor Skådalen skole for døvblindfødte
mobil +47 996 45 264
e-post Hege.Hogmo@statped.no

Anne-Merete Kleppenes

fagligleder for det nasjonal alternativ og supplerende kommunikasjon (ASK) team
mobil + 47 988 68 385
e-post Anne-Merete.Kleppenes@statped.no