Til hovedinnhold
  • Andersen, Hege Nordberg

    • Telefon: 46418143 | E-post: Hege.Nordberg.Andersen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Breivik, Børge

    • Telefon: 93053990 | E-post: Borge.Breivik@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Teknisk produksjonsmiljø
  • Carlsen, Sidsel

    • Telefon: 99254232 | E-post: Sidsel.Carlsen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Kommunikasjonsstab | Arbeidsområde: Kommunikasjon
  • Edvardsen, Beth

    • Telefon: 99440032 | E-post: Beth.Edvardsen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Interne tjenester
  • Grønneberg, Ingfrid Bjerkrheim

    • Telefon: 90953518 | E-post: Ingfrid.Gronneberg@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 1 barnetrinn
  • Gurrich, Anita K.

    • Telefon: 91134843 | E-post: Anita.k.Gurrich@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Gurrich, Kjersti

    • Telefon: 94206648 | E-post: Kjersti.Gurrich@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Hørsel barnetrinn
  • Hansen, Ina Cecilie

    • Telefon: 99268635 | E-post: Ina.Cecilie.Hansen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Hørsel barnetrinn
  • Hustuft, Inger Lene

    • Telefon: 99717988 | E-post: Inger.Lene.Hustuft@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 1 barnetrinn
  • Høksnes, Nina Skau

    • Telefon: 95061025 | E-post: Nina.skau.hoksnes@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Divisjonsdirektør og -støtte tegnspråk og døvblindhet
  • Jahre, Nina Jeanette

    • Telefon: 95051485 | E-post: nina.jahre@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Hørsel barnehage
  • Jørgensen, Karoline

    • Telefon: | E-post: Karoline.Jorgensen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Langli, Anne Hem

    • Telefon: 99614776 | E-post: Anne.Hem.Langli@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Hørsel barnehage
  • Morsund, Tone Elisabeth

    • Telefon: 90594058 | E-post: Tone.Elisabeth.Morsund@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Hørsel u-trinn/VGO/VO
  • Nielsen, Isabel

    • Telefon: 41387750 | E-post: Isabel.Nielsen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Oskal, Solveig Kristine

  • Ottersen, Unni Line

    • Telefon: 45867455 | E-post: Unni.Line.Ottersen@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Hørsel barnehage
  • Rekkedal, Per Øyvind

    • Telefon: 90536197 | E-post: Per.Oyvind.Rekkedal@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Sandåker, Sissel Berg

    • Telefon: 99749809 | E-post: Sissel.Sandaker@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Sletholt, Elizabeth Kirknes

  • Sletten, Nina

    • Telefon: 91819529 | E-post: Nina.Sletten@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Stensrud, Vivi

    • Telefon: 47387161 | E-post: Vivi.Stensrud@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Terzan, Maria

    • Telefon: 92852124 | E-post: maria.terzan@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Kommunikasjonsstab | Arbeidsområde: Kommunikasjon
  • Westgård, Silje Therese

    • Telefon: 93040673 | E-post: Silje.Therese.Westgaard@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Hørsel u-trinn/VGO/VO
  • Ølander, Anders Wicken

    • Telefon: 92669937 | E-post: Anders.Wicken.Olander@statped.no
    • Kontorsted: Langgaten 48, 3080 Holmestrand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Hørsel u-trinn/VGO/VO