Til hovedinnhold
  • Aarvik, Kari

    • Telefon: 40631880 | E-post: Kari.Aarvik@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Syn 2 u-trinn/VGO/VO
  • Aaøyen, Arlene

    • Telefon: 40300461 | E-post: Arlene.Aaoyen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Alvestad, Thea

    • Telefon: 92430669 | E-post: Thea.Alvestad@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Andresen, Siv

    • Telefon: 92242909 | E-post: Siv.Andresen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Språk/tale u-trinn/VGO/VO
  • Arefjord, Helene

    • Telefon: 45469881 | E-post: helene.arefjord@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Avsnes, Sigrid

    • Telefon: 46745381 | E-post: Sigrid.Avsnes@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Syn barnehage
  • Bakke, Line Sekse

    • Telefon: 45399486 | E-post: Line.Sekse.Bakke@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Birkeland, Rebecca

    • Telefon: 93035402 | E-post: Rebecca.Birkeland@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Språk/tale barnetrinn
  • Bratlie, Anne Erica

    • Telefon: 40295275 | E-post: Anne.Erica.Bratlie@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Spør oss
  • Brenne, Hilde

    • Telefon: 99415656 | E-post: Hilde.Brenne@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Språk/tale barnehage
  • Coldwell, Anne Dalland

    • Telefon: 41358564 | E-post: Anne.Dalland.Coldwell@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Dusevig, Inghild Stokka

    • Telefon: 41351196 | E-post: inghild.stokka.dusevig@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet ervervet
  • Eikeland, Stian Greger

    • Telefon: 41632601 | E-post: Stian.Greger.Eikeland@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Språk/tale u-trinn/VGO/VO
  • Ellefsen, Sølvi

    • Telefon: 46747562 | E-post: Solvi.Ellefsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Språk/tale u-trinn/VGO/VO
  • Engan, Helene

    • Telefon: 45840321 | E-post: Helene.Engan@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Fjellanger, Agnethe

    • Telefon: 99488072 | E-post: agnethe.fjellanger@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet ervervet
  • Flølo, Solgun

    • Telefon: | E-post: Solgun.Flolo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Fossberg, Ann Toril

    • Telefon: 41663957 | E-post: Ann.Toril.Fossberg@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Økonomi
  • Frotvedt, Cecilia

    • Telefon: 94808087 | E-post: Cecilia.Frotvedt@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Språk/tale barnehage
  • Furnes, Vebjørn Osmundsvåg

  • Gangsøy, Tonje Borgen

    • Telefon: 46961071 | E-post: Tonje.Borgen.Gangsoy@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 0–9 år
  • Gerhardsen, Kristine

    • Telefon: 47329889 | E-post: Kristine.Gerhardsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 2 barnetrinn
  • Gilhus, Kristine

    • Telefon: 46746172 | E-post: Kristine.Frantzen.Gilhus@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Digitalisering, prosjekt og prosess
  • Grieg, Anne Rita

    • Telefon: 41209446 | E-post: Anne.RH.Grieg@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Divisjonsdirektør og -støtte barnehage
  • Halkjelsvik, Ane Marte E.

    • Telefon: 98606679 | E-post: Ane.Marte.Halkjelsvik@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet ervervet
  • Hartveit, Gro

    • Telefon: 99518076 | E-post: Gro.Hartveit@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Språk/tale u-trinn/VGO/VO
  • Hatlem, Magne-Bjarte

  • Hauge, Iselin McEvoy

    • Telefon: 97126499 | E-post: Iselin.Mcevoy.Hauge@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Hauge Backus, Helene

    • Telefon: 91549114 | E-post: Helene.Hauge.Backus@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Haugereid, Lilian

    • Telefon: 45399942 | E-post: Lilian.Haugereid@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Språk/tale barnetrinn
  • Haugsdal, Marit

    • Telefon: 99520419 | E-post: Marit.Haugsdal@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Økonomi
  • Helgesen, Anne Sofie

    • Telefon: 92210497 | E-post: Anne.Sofie.Helgesen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Syn barnehage
  • Henne, Ingrid Lovise Nybakk

    • Telefon: 98481237 | E-post: Ingrid.Lovise.Nybakk.Henne@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Hillesøy, Siv

    • Telefon: 90671076 | E-post: Siv.Hillesoy@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Fagstrategi og kunnskapsmekling
  • Hjørnevik, Silje Hamnes

    • Telefon: 94870929 | E-post: Silje.Hamnes.Hjornevik@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Holm, Mia Loose

    • Telefon: 46503483 | E-post: Mia.Loose.Holm@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Hop, Anne-Cathrine Lunde

    • Telefon: 95872469 | E-post: Anne-Cathrine.Lunde.Hop@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Interne tjenester
  • Hovdenak, Bente

    • Telefon: 93079383 | E-post: Bente.Hovdenak@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Ingemårsen, Kjerstin

    • Telefon: 41268355 | E-post: kjerstin.ingemaarsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Johannessen, Siri Marie

    • Telefon: 41318658 | E-post: Siri.Marie.Johannessen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Konglevoll, Hege

    • Telefon: 92645132 | E-post: Hege.Konglevoll@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Økonomi
  • Krakhellen, Bente

    • Telefon: 97187876 | E-post: Bente.Krakhellen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Syn 2 u-trinn/VGO/VO
  • Kvinnsland, Marit Berntsen

    • Telefon: 41213069 | E-post: Marit.Berntsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Språk/tale barnehage
  • Larsen, Charlotte Bruåsdal

  • Leinebø, Birgit Crone

    • Telefon: 97068360 | E-post: Birgit.Leinebo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Letrud, Rita

    • Telefon: 41372246 | E-post: Rita.Letrud@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Lian, Ann Mari

    • Telefon: 47657159 | E-post: Ann.Mari.Lian@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 2 barnetrinn
  • Lillefosse, Merete

    • Telefon: 41194850 | E-post: Merete.Lillefosse@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Ludvigsen, Vibeke Mortensen

  • Lund, Jan Eilert

    • Telefon: 99408004 | E-post: jan.eilert.lund@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: IKT
  • Markeset, Marit Irén

    • Telefon: 97580927 | E-post: Marit.Markeset@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 0–9 år
  • Midtflø, Dina-Kristin Topphol

    • Telefon: 99267232 | E-post: Dina-KristinTopphol.Midtflo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Virksomhetsstyring, statistikk og analyse
  • Mjanger, Astrid Koppen

    • Telefon: | E-post: Astrid.Koppen.Mjanger@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Moen, Anne

    • Telefon: 46414801 | E-post: Anne.Moen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: ASK
  • Mæland, Frode

    • Telefon: 93016048 | E-post: Frode.Maeland@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Interne tjenester
  • Nepstad, Elizabeth Brosvik

    • Telefon: 92066318 | E-post: Elizabeth.Brosvik.Nepstad@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Olsnes, Lene Dahle

    • Telefon: 94835613 | E-post: Lene.Dahle.Olsnes@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Rasmussen, Eldrid Hodneland

    • Telefon: 41298703 | E-post: Eldrid.Hodneland.Rasmussen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Rebnord, Siw Merethe Helleland

    • Telefon: 90592252 | E-post: Siw.Merethe.Rebnord@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Rognes, Lisbeth

    • Telefon: 40845419 | E-post: Lisbeth.Rognes@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Divisjonsdirektør og -støtte u-trinn/VGO/VO
  • Rundhaug, Kate Elin Traasdahl

    • Telefon: 92267561 | E-post: Kate.Rundhaug@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 0–9 år
  • Silkstone, Malin Dalby

    • Telefon: 41227861 | E-post: malin.dalby.silkstone@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Språk/tale barnetrinn
  • Skagseth, Inga Fjelltveit

    • Telefon: 48185568 | E-post: Inga.Fjelltveit.Skagseth@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Virksomhetsstyring, statistikk og analyse
  • Skiple, Ingebjørg Sandvik

    • Telefon: 99429629 | E-post: Ingebjorg.Sandvik.Skiple@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Digitalisering, prosjekt og prosess
  • Sortland, Asbjørn

    • Telefon: 90799471 | E-post: Asbjorn.Sortland@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: IKT
  • Steffensen, Lene Charlotte Natås

    • Telefon: | E-post: Lene.steffensen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Storaas, Inger Marie

    • Telefon: 97078937 | E-post: Inger.Marie.Storaas@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet ervervet
  • Stremme, Christina Lisa

    • Telefon: 99777653 | E-post: Christina.Lisa.Stremme@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Språk/tale barnehage
  • Strøm, Janne Lisen Ringdal

  • Strøm Nilssen, Lise

    • Telefon: 97636332 | E-post: Lise.Strom.Nilssen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Interne tjenester
  • Støyva, Gunn

    • Telefon: 97878484 | E-post: Gunn.Stoyva@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkkurs søsken og foreldre
  • Støyva, Marianne

    • Telefon: 97117561 | E-post: Marianne.Stoyva@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Hørsel barnehage
  • Sundsbø, Jorunn

    • Telefon: 45500397 | E-post: Jorunn.Sundsbo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Sørensen, Christina

    • Telefon: 41367764 | E-post: Christina.Sorensen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Språk/tale barnehage
  • Thangarajah, Tharani

    • Telefon: 48291709 | E-post: Tharani.Thangarajah@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Hørsel u-trinn/VGO/VO
  • Thomsen, Gry Helen

    • Telefon: 45849518 | E-post: Gry.Helen.Thomsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet medfødt
  • Tjervåg, Eirik

    • Telefon: 92077292 | E-post: Eirik.Tjervag@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Språk/tale barnetrinn
  • Vetaas, June Cicilie

    • Telefon: 90638019 | E-post: June.Cicilie.Vetaas@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Vikebø, Hilde

    • Telefon: 99609705 | E-post: Hilde.Vikebo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Språk/tale barnetrinn
  • Våge, Kristin Fuglås

    • Telefon: | E-post: Kristin.Fuglas.Vaage@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 0–9 år
  • Walgermo, Alice

    • Telefon: 92457664 | E-post: Alice.Walgermo@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Divisjonsdirektør og -støtte u-trinn/VGO/VO
  • Wangen, Kjetil

    • Telefon: | E-post: Kjetil.Wangen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 10–16 år
  • Willumsen, Tina Evensen

    • Telefon: 92208959 | E-post: Tina.Evensen.Willumsen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Tegnspråkopplæring 0–9 år
  • Winciansen, Stine Rognaldsen

    • Telefon: 94788678 | E-post: Stine.Rognaldsen.Winciansen@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Tegnspråk og døvblindhet | Arbeidsområde: Kombinerte sansetap og døvblindhet ervervet
  • Øksnes, Otto

    • Telefon: 91671655 | E-post: Otto.Oksnes@statped.no
    • Kontorsted: Sandbrekkevegen 27, 5231 Paradis
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: IKT