Til hovedinnhold
  • Aabølling, Lasse

    • Telefon: 97790106 | E-post: Lasse.Aabolling@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: IKT
  • Akselsdatter Aaslund, Marianne

    • Telefon: 97022645 | E-post: Marianne.Akselsdatter@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Ali, Ahmed Haruun

    • Telefon: 95970058 | E-post: Ahmed.Haruun.Ali@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Arnesdatter, Audny Lunde

    • Telefon: 90231498 | E-post: Audny.Lunde@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Spør oss
  • Brandshaug, Elin

    • Telefon: 93649580 | E-post: Elin.Brandshaug@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Dalen, Terje

    • Telefon: 45234568 | E-post: Terje.Dalen@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Ekerbakke, Anne

    • Telefon: 41417898 | E-post: Anne.Ekerbakke@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Enger, Heidi

    • Telefon: 95499807 | E-post: Heidi.Enger@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Gomnæs, Ulf Tore

    • Telefon: 90842405 | E-post: Ulf.Tore.Gomnaes@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Hansen, Gro

    • Telefon: 91643134 | E-post: Gro.Hansen@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Haugen, Kristin Skoug

    • Telefon: 48409262 | E-post: Kristin.Skoug.Haugen@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 2 barnetrinn
  • Haugen, Pål Eivind

    • Telefon: 95180495 | E-post: pal.eivind.haugen@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Teknisk produksjonsmiljø
  • Higdem, Rose Marie Lybekk

  • Knudsen, Marion Kjelland

    • Telefon: 90192493 | E-post: marion.kjelland.knudsen@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Kristiansen, Bente Moen

  • Markestad, Gro Narten

  • Nyland, Frode

    • Telefon: 97006148 | E-post: Frode.Nyland@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Tverbekkmo, Ann Kristin

    • Telefon: 95913607 | E-post: Ann.Kristin.Tverbekkmo@statped.no
    • Kontorsted: Studievegen 5, 2815 Gjøvik
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage