Til hovedinnhold
  • Andersen, Sveinung W

    • Telefon: 97504801 | E-post: Sveinung.Wiig.Andersen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Kommunikasjonsstab | Arbeidsområde: Kommunikasjon
  • Andersen, Marianne Husebye

    • Telefon: 91750884 | E-post: Marianne.Husebye.Andersen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Andrew, Tove Arntzen

    • Telefon: 99159653 | E-post: tove.arntzen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Syn barnehage
  • Aronsen, Ingveig

    • Telefon: 41690899 | E-post: Ingveig.Aronsen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Bergsmo, Hilde Skaar

    • Telefon: 95134080 | E-post: hilde.skaar.bergsmo@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Bjørnbakk, Gry

    • Telefon: 98865708 | E-post: Gry.Bjornbakk@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Hørsel u-trinn/VGO/VO
  • Bøthun, Oda

    • Telefon: 93647830 | E-post: Oda.Bothun@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Duncan, Erik

    • Telefon: 91386249 | E-post: Erik.Duncan@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Dybel, Amanda Anna

    • Telefon: 41726189 | E-post: Amanda.Anna.Dybel@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Teknisk produksjonsmiljø
  • Elvatun, Fredrik

    • Telefon: 48999009 | E-post: Fredrik.Elvatun@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Digitalisering, prosjekt og prosess
  • Engeland, Åse

    • Telefon: 91336084 | E-post: ase.engeland@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Økonomi
  • Fossheim, Kristine Augland

  • Gjertsen, Kåre

    • Telefon: 99250689 | E-post: Kare.Gjertsen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 2 barnetrinn
  • Glomset, Tone Anita

    • Telefon: 91780495 | E-post: Tone.Anita.Glomset@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Hansen, Mikkel Manzenski

    • Telefon: 46858729 | E-post: Mikkel.Manzenski.Hansen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Haukom, Trond

    • Telefon: 90136129 | E-post: Trond.Haukom@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Digitalisering, prosjekt og prosess
  • Hestås, Lars Enehaug

    • Telefon: 91721530 | E-post: Lars.Enehaug.Hestas@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Fagstrategi og virksomhetsstyring | Arbeidsområde: Digitalisering, prosjekt og prosess
  • Johansen, Anja

    • Telefon: 94868114 | E-post: Anja.Johansen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Kjølsrud, Arild

    • Telefon: 91523907 | E-post: Arild.Kjolsrud@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker u-trinn/VGO/VO
  • Klemetsen, Siw

    • Telefon: 97087168 | E-post: siw.klemetsen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Knutsen, Hilde

    • Telefon: 45839152 | E-post: Hilde.Knutsen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Administrasjon | Arbeidsområde: Arkiv/dokumentasjon
  • Krogstad, Marte

    • Telefon: 90747684 | E-post: Marte.Krogstad@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Kommunikasjonsstab | Arbeidsområde: Kommunikasjon
  • Larsen, Gunn Brenden

    • Telefon: 41100007 | E-post: Gunn.Brenden.Larsen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Divisjonsdirektør og -støtte læremidler og læringsressurser
  • Mathisen, Sigve

    • Telefon: 93491169 | E-post: Sigve.Mathisen@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn
  • Modalsli, Miriam

    • Telefon: 93404352 | E-post: Miriam.Modalsli@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Nonslid, Audhild

    • Telefon: 92451382 | E-post: Audhild.Nonslid@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnehage | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnehage
  • Sanne, Eivind

    • Telefon: 48273804 | E-post: Eivind.Sanne@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Ungdomstrinn, VGO, VO | Arbeidsområde: Syn 1 u-trinn/VGO/VO
  • Stray, Kaspara Birkeland

    • Telefon: 94379608 | E-post: Kaspara.Birkeland.Stray@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Ervervet hjerneskade
  • Støhlmacher, Victoria

    • Telefon: 91516479 | E-post: Victoria.Stohlmacher@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Syn 2 barnetrinn
  • Wessman, Ida

    • Telefon: 48216559 | E-post: Ida.Wessman@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Læringsressurser
  • Wischmann, Harald

    • Telefon: 92252471 | E-post: Harald.Wischmann@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Læremidler og læringsressurser | Arbeidsområde: Teknisk produksjonsmiljø
  • Wulff, Christian Jørgensen

    • Telefon: 48282764 | E-post: Christian.Wulff@statped.no
    • Kontorsted: Universitetsveien 19, 4630 Kristiansand
    • Divisjon/stab: Barnetrinn | Arbeidsområde: Sammensatte lærevansker barnetrinn